• FLEXPOL z certyfikatem BRC IoP

  poniedziałek, 18 marca 2019

  FLEXPOL z certyfikatem BRC IoP

  Pragniemy poinformować, iż FLEXPOL Sp. z o.o. ponownie poddał się ocenie panujących standardów, mających bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo opakowań do żywności i może się  pochwalić uzyskaniem po raz pierwszy w historii oceny najwyższej z możliwych – AA. Audyt przeprowadziła jednostka certyfikująca DNV GL zgodnie z wydaniem normy BRC Packaging and Packaging Materials v5. Nowy certyfikat jest dowodem na to, że się doskonalimy i  po raz kolejny możemy potwierdzić przynależność FLEXPOL do grupy producentów opakowań do żywności spełniających najwyższe wymagania.
 • BRC IoP ponownie dla FLEXPOL

  środa, 21 marca 2018

  BRC IoP ponownie dla FLEXPOL

  W tym roku w dniach 31 stycznia – 1 luty 2018 r. po raz kolejny zmierzyliśmy poziom istniejących standardów we FLEXPOL Sp. z o.o., mających bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo opakowań do żywności, zgodnie z nowym wydaniem normy BRC Packaging and Packaging Materials v.5. Zrealizowaliśmy ten cel za pomocą audytu recertyfikującego niezależnej jednostki certyfikującej DNV GL uprawnionej  przez międzynarodową organizację do nadawania prestiżowego na rynku europejskim certyfikatu. Uzyskaliśmy ponownie jedną z najwyższych ocen - A, co potwierdza przynależność Flexpol Sp. z o.o. do grupy producentów opakowań do żywności spełniających najwyższe wymagania.

 • Piknik Rodzinny FLEXPOL

  środa, 11 października 2017

  Piknik Rodzinny FLEXPOL

  6 września 2017 roku odbył sie piknik firmy FLEXPOL stwarzając doskonałą okazję do integracji zespołu. W urokliwym ośrodku Rekreacyjno-Szkoleniowym w okolicach Płocka została przygotowana masa atrakacji dla pracowników i ich rodzin. Każdy mógł spróbować własnych sił w grze w Mega Dart, Bramce Celnościowej oraz przeciąganiu liny. Było dużo zabawy i wyśmienita atmosfera. Zorganizowane konkursy wraz z licznymi nagrodami zarówno dla najmłodszych jak i samych pracowników spotkały się z dużym zainteresowaniem. Wydarzenie zostało zwieńczone wspólnym biesiadowaniem.

  Dziękujemy wszystkim pracownikom i ich rodzinom za miłą atmosferę i wspólnie spędzony czas. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.

 • Międzynarodowe Targi Labelexpo Europe 2017

  czwartek, 18 maja 2017

  Międzynarodowe Targi Labelexpo Europe 2017

  Tegoroczne targi Labelexpo Europe mają być największą edycją od początku jej istnienia. Na 9 halach o powierzchni ponad 35 000 m2 znajdzie miejsce ponad 600 wystawców. Wśród nich nie może zabraknąć również i nas! FLEXPOL zaprezentuje swoja ofertę w Hali nr 4 na stoisku 4B67. Już teraz gorąco zapraszamy do Brukseli w dniach 25-28 września 2017r.
 • FLEXPOL na Targach INTERPACK 2017

  środa, 17 maja 2017

  FLEXPOL na Targach INTERPACK 2017

  Drodzy Klienci!

  Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy Was gościć na naszym stoisku podczas targów Interpack 2017 w Düsseldorfie. 
  Mamy nadzieję, iż Wasze odwiedziny będą początkiem lub kontynuacją owocnych dla obu stron relacji biznesowych z Flexpol Sp. z o.o.oraz Supravis Group S.A.
 • Międzynarodowe Targi Maszyn Pakujących, Opakowań oraz Maszyn Cukierniczych

  czwartek, 16 lutego 2017

  Międzynarodowe Targi Maszyn Pakujących, Opakowań oraz Maszyn Cukierniczych

  Serdecznie zapraszamy na Międzynarodowe Targi Maszyn Pakujących, Opakowań oraz Maszyn Cukierniczych 2017 w dniach 04-10.05.2017 w Düsseldorf, Niemcy. Znajdziecie nas w Hali nr 9, stoisko E36
 • Międzynarodowe Targi FachPack 2016

  czwartek, 14 lipca 2016

  Międzynarodowe Targi FachPack 2016

  Serdecznie zapraszamy na Międzynarodowe Targi FachPack 2016 w dniach 27-29.09.2016 w Norymberdze, Niemcy. Znajdziecie nas w Hali nr 7, stoisko 7-309.
 • Międzynarodowe Targi Pracy i Integracji Płock 2015

  środa, 07 października 2015

  Międzynarodowe Targi Pracy i Integracji Płock 2015

  W miniony piątek 02/10/2015 firma Flexpol Sp. z o.o. wzięła udział w Międzynarodowych Targach Pracy i Integracji organizowanych w płockiej Orlen Arenie. W targach wzięło udział: 93 wystawców: 75 krajowych i 18 zagranicznych. W trakcie Targów firma Flexpol Sp. z o.o. była promowana w zakresie: informacji o firmie, aktualnych ofert pracy, warunków pracy, perspektyw rozwoju i stabilności zatrudnienia. Wszystkim uczestnikom Targów, którzy odwiedzili nasze stoisko bardzo dziękujemy za zainteresowanie. Zapraszamy na kolejne eventy lokalne z naszym udziałem. Aktualne oferty pracy są dostępne zakładce „kariera”.
 • Targi Labelexpo Europe 2015

  czwartek, 24 września 2015

  Targi Labelexpo Europe 2015

  Serdecznie zapraszamy na Międzynarodowe Targi Labelexpo Europe 2015. Znajdą Państwo nasze stoisku na Hali nr 4, stanowisko 4B65.
Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej.